R-Go Tools Tastiera ergonomica R-Go Split Break con software di interruzione, tastiera split, QWERTY (IT), Bluetooth, bianco
R-GO TOOLS
Article Code: OC118473 - Vendor Code: RGOSBITWLWH - EAN: 8719274492269
Informazioni consegne:
Spese di Consegna: Spedizione Gratuita!Het R-Go Split Break toetsenbord is een ergonomisch gesplitst toetsenbord met geïntegreerde pauzesoftware. Dit toetsenbord stimuleert je om regelmatig pauzes te nemen. Zo blijft de doorbloeding van je lichaam op peil, voorkom je overbelasting en blijf je fit tijdens je werkdag. Het toetsenbord bestaat uit twee losse delen, die je elk in gewenste opstelling kunt plaatsen. Dit splitsen voorkomt een knik in de polsen tijdens het typen. Typen met rechte polsen verlaagt de spierspanning en voorkomt afknelling van pezen en bloedvaten. Door de ingebouwde magneet kun je de twee afzonderlijke delen van het toetsenbord met 1 beweging veranderen in een compact toetsenbord. Het compacte formaat zorgt ervoor dat de muis altijd binnen handbereik ligt. Door de lichte toetsaanslag is er minimale spierspanning aanwezig tijdens het typen. Het toetsenbord is vlak, waardoor je handen en polsen tijdens het typen plat en ontspannen zijn.De LED- kleursignalen in het toetsenbord geven aan hoe gezond je werkt en wanneer het tijd is voor een pauze. Tijdens het typen verandert het lampje van kleur, zoals een stoplicht. Groen betekent ‘goed bezig’, oranje dat het tijd is voor een pauze, rood dat je te lang hebt doorgewerkt. Door deze subtiele kleursignalen ontvang je op een eenvoudige en positieve wijze feedback over je pauzegedrag. Dit product werkt samen met de R-Go Break Software dat de Benelux Office Product Award 2021 heeft gewonnen.
| Dimensioni e peso | |
|---|---|
| Peso | 350 g |
| Dimensioni tastiera (WxDxH) | 141 x 300 x 12 mm |
| Peso della tastiera | 350 g |
| Gestione energetica | |
| Porta di ricarica USB Type-C | Sì |
| Ricaricabile | Sì |
| Tipologia alimentazione | Batteria, USB |
| Tempo di ricarica | 2 h |
| Capacità della batteria | 500 mAh |
| Fonte di ricarica | USB tipo-C |
| Durata batteria | 140 h |
| Altre caratteristiche | |
| Durata della garanzia | 2 anno/i |
| Altezza | 12 mm |
| Larghezza | 141 mm |
| Profondità | 300 mm |
| Design | |
| Indicatori LED | Sì |
| Colorazione superficie | Monocromatico |
| Retroilluminazione | No |
| Design ergonomico | Sì |
| Colore del prodotto | Bianco |
| Materiali | Alluminio, Plastica |
| Ripiegabile | Sì |
| Dati su imballaggio | |
| Peso dell'imballo | 550 g |
| Contenuto dell'imballo | |
| Numero di prodotti inclusi | 1 pz |
| Ricevitore incluso | No |
| tipo di ricevitore | Ricevitore nano |
| Caratteristiche | |
| Plug & Play | Sì |
| Cavo rimovibile | Sì |
| Range wireless | 10 m |
| Connettore USB | USB tipo-C |
| Lunghezza cavo | 1,02 m |
| Requisiti di sistema | |
| Sistema operativo Windows supportato | Sì |
| Compatibilità sistema operativo Mac | Sì |
| Dati logistici | |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 84716060 |
| Quantità per cartone principale | 20 pz |
| Tastiera | |
| Linguaggio tastiera | Italiano |
| Struttura tastiera | QWERTY |
| Dispositivo di puntatura | No |
| Utilizzo raccomandato | Universale |
| Tastiera numerica | No |
| Tecnologia di connessione | Wireless |
| Versione Bluetooth | 5.0 |
| Tasti di scelta rapida | Sì |
| Banda di frequenza | 2.4 GHz |
| Tasti multimediali | Sì |
| Paese di origine | Cina |
| Interfaccia dispositivo | Bluetooth |
| Interruttore a chiave per tastiera | Tasto con meccanismo a forbici |
| Mouse | |
| Mouse incluso | No |